34 cm

BIGGRILL Kamado Mini Max 16"

SPALVOS

Puikus sprendimas mėgstantiems keliauti ir vertinantiems gerą maistą. Keraminę konstrukciją galima paruošti darbui vos per 15 minučių.

PASIRINKITE PARDUOTUVĘ:
 BIGBOXTECHNORAMA
kepsnine grilis-biggrill-kamado-mini-jr-13-juodas.jpeg
kepsnine grilis-biggrill-kamado-mini-jr-13-melynas.jpeg
kepsnine grilis-biggrill-kamado-mini-jr-13-zalias.jpeg
Biggrill 13-3

„Biggrill“ kepsninių priedai

placeholder image
Daugiafunkcė dviejų zonų kepimo sistema

Su daugiafunkce dviejų zonų kepimo sistema galėsite vienu metu gaminti maistą skirtingame aukštyje ir taikydami skirtingą temperatūros režimą. Kepkite pamėgtus patiekalus ant tiesioginės ir netiesioginės kaitros.

placeholder image
Plokščias kepimo akmuo

Su kepimo akmeniu galite išsikepti picą, blynus ir kitus miltinius patiekalus. Jis gerai kumuliuoja šilumą ir sukurią krosnies efektą.

placeholder image
Ketaus kepimo grotelės

Siekiant išskirtinio skonio, reikia išskirtinų priemonių. Storo metalo  plokštuma išlaiko karštį labai ilgą laiką. Su šiuo priedu greitai ir paprastai iškepsite sultingą kepsnį ar daržoves.

placeholder image
Pusinės ketaus grotelės

Pusinės grotelės maistui suteikia ypatingą skonį. Jos pagamintos iš storo metalo, todėl jos neatšala uždėjus maisto produktus. Jūsų patiekalas pasiepuošia gražiais raštais, o maistais iškepa greičiau ir įgauna ypatingo skonio!

placeholder image
Šonkauliukų laikiklis

Nerūdijančio plieno šonkauliukų laikiklis padės į kepsninę sutalpintį daugiau šonkaulių ir juos tolygiai iškepti.

placeholder image
Viršutinės nerūdijančiojo plieno  grotelės

Taupykite laiką ir kepkite daugiau patiekalų vienu metu. Su nerūdijančio plieno  grotelėmis padidinkite kepsninės kepimo paviršiaus plotą.

placeholder image
Nerūdijančiojo plieno žnyplės grotelėms

Pamirškite nepatogų grotelių kilnojimą rankomis. Nerūdyjančio plieno žnyplės padės nuimti ir uždėti groteles nelaukiant, kol jos atvės.

placeholder image
Apsauginis kepsninės uždengimas

Apsaugokite savo kepsninę nuo išorinio aplinkos poveikio.

kamado
Kas yra kamado?

Nauja – tai gerai užmiršta sena. Moliniai „kamado“ keptuvai, kurie pastaraisiais metais užkariavo visą pasaulį, mena jau 3 tūkst. metų istoriją!

kepsniniu priedai.jpeg
Kamado kepimo paslaptys

Keraminė BIGGRILL kamado kepsninė išlaisvins jūsų vaizduotę, ji  įgyvendins drąsiausius sumanymus bei maisto ruošos eksperimentus.

receptu knyga
Kamado receptų knyga

Išnaudokite visas BIGGRILL kamado kepsninės galimybes! Šioje knygoje rasite įdomių ir nesudėtingų patiekalų receptų bei maisto ruošos idėjų.